Môj výber produktov

Blog

Toto leto bude horúce – MASIERO news

 MASIERO a horúce letné novinky

Horo je nová pozoruhodná kolekcia svietidiel od Masiera a vychádza z vintage štýlu. Je to kolekcia osvetlenia, ktorá obsahuje sklenené disky a brúsenú mosadz. Designer: Pierre Gonalons Studio

Vegas je očarujúca kolekcia v nadčasovom dizajne. Svietidlá sú obrazom luxusu, inšpirované odvážnymi štýlmi a očarujúcou energiou Las Vegas. Táto kolekcia svetiel spája dva materiály, ktoré sú pre spoločnosť MASIERO kľúčové: sklo a kov. Design: Marc Sadler Studio

Od Studio Italia Design k LODES

 Studio Italia Design mení svoj obchodný názov na LODES.

V roku 2020, keď spoločnosť oslavuje svoje 70. výročie, sa Studio Italia Design mení na LODES, čím sa ešte viac upevňuje záväzok v oblasti výrazného dekoratívneho dizajnu svietidiel. 

iGuzzini Tools 2020- prehľad noviniek

 Inteligentné riešenie svetla nám ponúkajú nové nástroje iGuzzini 2020.

Sú charakterizované mnohými prívlastkami: osvetlenie zamerané na ľudí, inteligentné osvetlenie, integrácia, miniaturizácia, vizuálny komfort, perfektný efekt. Inovácie iGuzzini nám ponúkajú mnohé riešenia osvetlenia zamerané na užívateľský komfort nás všetkých ako v interiéri tak aj exteriéri. Svietidlá iGuzzini sú nástrojmi dneška. 

BLADER R – novinka iGuzzini 2020

Najnovší trend v osvetlení interiérov – iGuzzini Blade R

Predstavujeme vám nový nástroj na zlepšenie pohody ľudí. Funkčná a estetická integrácia svetla – Blade R. Neviditeľný zdroj svetla, ktorý udržuje veci jednoduché a ponecháva stropy čisté. Jednoduchá a inteligentná integrácia služieb bezpečnosti (núdzové osvetlenie, dymový hlásič …), zábavy (reproduktor), pohodlia a udržateľnosti to je Blade R – All In One.

Zimná olympiáda architektov TÁLE 2020

Ústredný krízový štáb Slovenskej republiky od 10. marca oficiálne zakázal organizovanie športových, kultúrnych aj verejných podujatí na celom území štátu. Zimná olympiáda architektov sa preto v piatok neuskutoční.

Urobíme všetko pre to, aby sme sa uvideli  budúci rok.

Už je to za rohom, už sa to blíži. 

13.03.2020  – Tále

blue lagoon iguzzini svietidla BELLATRIX

Blue Lagoon Retreat Spa, Island

Napísať príspevok o islandských kúpeľoch Blue Lagoon bolo pre mňa prioritné z viacerých dôvodov. Ten najpodstatnejší je predstaviť vám svietidlo SoleLuna, špeciálne navrhnuté pre tento projekt. Rozhodne stojí za zmienku aj exteriérové osvetlenie tvorené kombináciou produktov iGuzzini.

iguzzini laser pendant svietidla BELLATRIX

Závesné svietidlo Laser

Veľmi obľúbenou kolekciou spoločnosti iGuzzini sú svietidlá Laser/Laser Blade. Ich široká škála rozmerov, optík, farebných kombinácii, či príslušenstva z nich robí flexibilne využiteľné v akomkoľvek priestore. Doteraz sme mali v ponuke zapustené, či prisadené verzie, ktoré pred časom doplnil závesný Laser Blade hranatého tvaru. Dnes Vám chceme predstaviť jeho zaoblený variant, Laser Pendant.

Novinky 2020

Novinky STUDIO ITALIA DESIGN – 2020

Nové a trendové farby svietidiel SID 2020

Studio Italia Design

euroluce 2019 salone del mobile svietidla BELLATRIX

Veľtrh osvetlenia EUROLUCE 2019 Milano

Pozývame Vás na veľtrh osvetlenia Euroluce 2019, ktorý sa koná v Miláne v dátume od 9. – 14.3.2019. Čaká na Vás bohatý program plný najnovších trendov v osvetlení, či už v dekoračnom alebo technickom osvetlení. Nechajme sa prekvapiť….

studio italia design nove svietidla BELLATRIX

Univerzálne využitie noviniek

Predstavujeme dve novinky návrhárov z talianskej dielne Studio Italia Design. Vysoko všestranné svietidlá Mini Nautilus navrhnuté do interiéru a svietidlá Puzzle dodávajúce eleganciu exteriéru. Svietidlá sú kombináciou ručne fúkaného skla, mosadze, hliníka a ocele rôznych tvarov a povrchových úprav.

iguzzini EASY svietidla BELLATRIX

EASY- efektívna kompaktnosť

Kvalitné osvetlenie nepotrebuje veľa svetla, potrebuje dobré svetlo. Nové svietidlo EASY prináša kvalitu v podobe vysokého vizuálneho komfortu s excelentnými hodnotami vykresľovania farieb CRI > 90 a vysokej úrovne účinnosti >120 lm /W.

showroom SEAT svietidla BELLATRIX

Zmodernizované showroom SEAT Bratislava

Španielsky výrobca automobilov Seat zmodernizoval svoje showroom v Bratislave. Pri modernizácii sa inovovalo aj osvetlenie, dôraz sa kládol na jeho funkčnosť, no zároveň moderné prevedenie.