Môj výber produktov

Blog

Moderný priestor nemeckej organizácie Aktion Mensch

Priestory najväčšej súkromnej charitatívnej organizácie v Nemecku, Aktion Mensch, sú zariadené tak, aby sa tu každý zamestnanec a návštevník cítil príjemne a pohodlne.

Rozdelené sú na hlavnú chodbu a z nej vychádzajúcich osem menších časti, z ktorých je každá charakteristická farebným stropom. Veľmi sa tým uľahčuje orientácia v priestore a taktiež sa posilňuje pocit spolupatričnosti, čo je pre Aktion Mensch veľmi dôležité. 

iGuzzini Bespoke

Dobré veci sa dejú aj vďaka svetlu

iGuzzini Bespoke interpretuje spôsob myslenia a zdieľania svetla. Od 80. rokov sme úzko spolupracovali s architektmi a dizajnérmi, aby sme reagovali na mieru šitým riešením ich konkrétnych architektonických požiadaviek. Vznikli exkluzívne nápady, podobné alebo úplne odlišné od toho, čo na druhej strane ponúkal trh.
Zakázková výroba zahŕňa dušu myšlienky – myšlienku predovšetkým architekta a všetkých tých, ktorí kombináciou kreativity a technológie premieňajú hmotu na svetlo.

Agorà Life to City

Dizajn Jean-Michel Wilmotte

„Keď pracujete s iGuzzini, viete, že každý model musí mať viac ako jednu funkciu. Agora je preto riešením, ktoré je ideálne pre cesty, chodcov a verejné priestranstvá.

Dnes je možné vďaka LED osvetleniu vytvárať kompaktnejšie svietidlá, pretože existuje priame spojenie medzi užitočnosťou a formou. “

Jean-Michel Wilmotte
Willmotte & Associés

 

Toto leto bude horúce – MASIERO news

 MASIERO a horúce letné novinky

Horo je nová pozoruhodná kolekcia svietidiel od Masiera a vychádza z vintage štýlu. Je to kolekcia osvetlenia, ktorá obsahuje sklenené disky a brúsenú mosadz. Designer: Pierre Gonalons Studio

Vegas je očarujúca kolekcia v nadčasovom dizajne. Svietidlá sú obrazom luxusu, inšpirované odvážnymi štýlmi a očarujúcou energiou Las Vegas. Táto kolekcia svetiel spája dva materiály, ktoré sú pre spoločnosť MASIERO kľúčové: sklo a kov. Design: Marc Sadler Studio

Od Studio Italia Design k LODES

 Studio Italia Design mení svoj obchodný názov na LODES.

V roku 2020, keď spoločnosť oslavuje svoje 70. výročie, sa Studio Italia Design mení na LODES, čím sa ešte viac upevňuje záväzok v oblasti výrazného dekoratívneho dizajnu svietidiel. 

iGuzzini Tools 2020- prehľad noviniek

 Inteligentné riešenie svetla nám ponúkajú nové nástroje iGuzzini 2020.

Sú charakterizované mnohými prívlastkami: osvetlenie zamerané na ľudí, inteligentné osvetlenie, integrácia, miniaturizácia, vizuálny komfort, perfektný efekt. Inovácie iGuzzini nám ponúkajú mnohé riešenia osvetlenia zamerané na užívateľský komfort nás všetkých ako v interiéri tak aj exteriéri. Svietidlá iGuzzini sú nástrojmi dneška. 

BLADER R – novinka iGuzzini 2020

Najnovší trend v osvetlení interiérov – iGuzzini Blade R

Predstavujeme vám nový nástroj na zlepšenie pohody ľudí. Funkčná a estetická integrácia svetla – Blade R. Neviditeľný zdroj svetla, ktorý udržuje veci jednoduché a ponecháva stropy čisté. Jednoduchá a inteligentná integrácia služieb bezpečnosti (núdzové osvetlenie, dymový hlásič …), zábavy (reproduktor), pohodlia a udržateľnosti to je Blade R – All In One.

Zimná olympiáda architektov TÁLE 2020

Ústredný krízový štáb Slovenskej republiky od 10. marca oficiálne zakázal organizovanie športových, kultúrnych aj verejných podujatí na celom území štátu. Zimná olympiáda architektov sa preto v piatok neuskutoční.

Urobíme všetko pre to, aby sme sa uvideli  budúci rok.

Už je to za rohom, už sa to blíži. 

13.03.2020  – Tále

blue lagoon iguzzini svietidla BELLATRIX

Blue Lagoon Retreat Spa, Island

Napísať príspevok o islandských kúpeľoch Blue Lagoon bolo pre mňa prioritné z viacerých dôvodov. Ten najpodstatnejší je predstaviť vám svietidlo SoleLuna, špeciálne navrhnuté pre tento projekt. Rozhodne stojí za zmienku aj exteriérové osvetlenie tvorené kombináciou produktov iGuzzini.

iguzzini laser pendant svietidla BELLATRIX

Závesné svietidlo Laser

Veľmi obľúbenou kolekciou spoločnosti iGuzzini sú svietidlá Laser/Laser Blade. Ich široká škála rozmerov, optík, farebných kombinácii, či príslušenstva z nich robí flexibilne využiteľné v akomkoľvek priestore. Doteraz sme mali v ponuke zapustené, či prisadené verzie, ktoré pred časom doplnil závesný Laser Blade hranatého tvaru. Dnes Vám chceme predstaviť jeho zaoblený variant, Laser Pendant.

Novinky 2020

Novinky STUDIO ITALIA DESIGN – 2020

Nové a trendové farby svietidiel SID 2020

Studio Italia Design

euroluce 2019 salone del mobile svietidla BELLATRIX

Veľtrh osvetlenia EUROLUCE 2019 Milano

Pozývame Vás na veľtrh osvetlenia Euroluce 2019, ktorý sa koná v Miláne v dátume od 9. – 14.3.2019. Čaká na Vás bohatý program plný najnovších trendov v osvetlení, či už v dekoračnom alebo technickom osvetlení. Nechajme sa prekvapiť….