Môj výber produktov

Blog

svetlo bez drotu BELLATRIX

Svetlo bez drôtu

Čas letných grilovačiek, piknikov, či posedení na terasách je v plnom prúde. Objavte s nami stolné lampy, pri ktorých nepotrebujete žiadne dlhé káble zásuvky. Vezmite si jednu z trendy stolných lampičiek so sebou do parku, na piknik, či k čítaniu knihy na záhrade. Ponuka je naozaj pestrá…

AiLati- Poldina
Štýlová a jednoduchá lampa na stôl, Poldina, je pre zákazníka veľmi atraktívna. Vysoká odolnosť voči preniku malých čiastočiek ju robí ideálnou na použitie, ako vo vnútorných, tak aj vo vonkajších priestoroch. Polykarbonátový difúzor a hliníková konštrukcia v tmavohnedej alebo bielej farbe vám prinesú svetlo na záhradu, terasu, či balkón.

ailati poldina svietidla BELLATRIX ailati poldina svietidla BELLATRIX ailati poldina svietidla BELLATRIX ailati poldina svietidla BELLATRIX

Guzzini- Soirée
Bezdrôtovú lampu Soirée navrhli dizajnéri M.Merendi & D.Vencato, s mottom ,,svetlo je sloboda“. Tá spočíva v tienidle, ktoré pôsobí na prvý pohľad ako zo skla, no v skutočnosti je vyrobené z PMMA. Preto môžete stolnú lampu Soirée prenášať kamkoľvek potrebujete. Vyrába sa v 7 farebných prevedeniach, pričom každé z nich vyzerá veľmi elegantne a vkusne.

fratelli guzzini soiree svietidla BELLATRIX fratelli guzzini soiree svietidla BELLATRIX fratelli guzzini soiree svietidla BELLATRIX fratelli guzzini soiree svietidla BELLATRIX

Guzzini- Tiffany
Na rozdiel od svietidla Soirée, farby stolného osvetlenia Tiffany sú výraznejšie a pestrejšie. Dizajnéri Pio&Tito Toso navrhli plastové tienidlo tak, aby budilo dojem kryštálovej mriežky. 1W LED svetelný zdroj vyžaruje teplú farbu svetla 3000K. Je veľmi príjemná, či už k čítaniu alebo posedeniu. Najlákavejšie na stolnej lampe Tiffany je využitie v interiéri aj v exteriéri. Vďaka plastovému materiálu sa lampa nerozbije a je využiteľná aj k pikniku v tráve.

fratelli guzzini tiffany svietidla BELLATRIX fratelli guzzini tiffany svietidla BELLATRIX fratelli guzzini tiffany svietidla BELLATRIX

SID- Valentina
Stolnú lampu, ktorá nesie názov Valentina, predstavilo Studio Italia Design ako veľkú novinku roku 2018. Okrem toho, že je rovnako ako predchádzajúce produkty bezdrôtová, jedným dotykom dokážete regulovať jej stmievanie. Svojím vzhľadom a farebnými prevedeniami je ideálna aj ako doplnok na stoly v reštauráciách a kaviarňach.

studio italia design valentina svietidla BELLATRIX studio italia design valentina svietidla BELLATRIX studio italia design valentina svietidla BELLATRIX studio italia design valentina svietidla BELLATRIX studio italia design valentina svietidla BELLATRIX studio italia design valentina svietidla BELLATRIX

Zaujalo vás niektoré svietidlo z našej ponuky a máte záujem o bližšie technické údaje, či informácie o jeho vizuálnych vlastnostiach? Napíšte nám alebo zavolajte. Okrem mailovej odpovede sa s vami radi stretneme aj osobne a predstavíme produkty, o ktoré máte záujem.

osvetlenie interieru bytu BELLATRIX

Vyberáte osvetlenie do bytu? Inšpirujeme vás pútavým interiérom

Opäť vám prinášame ukážku realizácie osvetlenia súkromného bytu. Okrem iného, chceme vyzdvihnúť interiérové svietidlá, ktoré sú netypické svojím vysokým stupňom krytia.

iGuzzini WaterApp svietidla BELLATRIX

Svietidlá určené pre podvodné inštalácie

Posledná téma pred letnými prázdninami sa týka svietidiel, ktoré používame pri osvetlení fontán, bazénov, či iných vodných plôch. Séria vodných svietidiel iGuzzini je nazvaná WaterApp a delí sa na dve časti. Prvou skupinou sú svietidlá zapustené do stien a druhou sú reflektory, ktorých smer vyžarovania je nastaviteľný.

guzzini fratelli svietidla BELLATRIX

Urobte si radosť s produktami Guzzini

Talianska spoločnosť Fratelli Guzzini, predstavuje katalóg plný originálnych výrobkov do domácnosti. Ich mottom je „určené na použitie“! Okrem kuchynských výrobkov ponúkajú aj 4 kolekcie dekoračných svietidiel. Sú kvalitné, cenovo dostupné a prispôsobené každodenným činnostiam. Svojským dizajnom urobia radosť celej rodine.

iGuzzini walky svietidla BELLATRIX

Atraktívnosť exteriérového svietidla Walky

Novinka na trhu! Predstavujeme nástenné svietidlo Walky. Firma iGuzzini za jeho dizajn získala ocenenie Design Plus, Light and Building Award 2018. Sériu osvetlenia Walky, vytvorili dizajnéri v okrúhlom, štvorcovom a obdĺžnikovom tvare. Jednotlivé veľkosti boli predstavené na výstave Light and Building 2018, v nemeckom Frankfurte.

light and building svietidla BELLATRIX

Rýchly prehľad noviniek z Light&Building

Prinášame Vám to najzaujímavejšie z marcovej výstavy Light and Building 2018. Významní výrobcovia predviedli aj tento rok svoje kvality, ktoré zakomponovali do inovatívnych noviniek. Pozrite sa sami.

osvetlenie obrazov svietidla BELLATRIX

Oživte obrazy kvalitným svetlom

Východoslovenské múzeum v Košiciach, pripravilo na počesť 100. výročia smrti Leopolda Horovitza, uznávaného maliara, výstavu jeho tvorby pod názvom Stratený-Nájdený. Počas celej kariéry ukazoval vo svojich dielach čistý, prepracovaný, akademický štýl.

swarovski svietidla BELLATRIX

Inšpirácia nájdená na prekvapivom mieste

Sú priezračné, bezfarebné, veľmi tvrdé a žiarivé. Následne sa brúsia a vyrábajú sa z nich unikátne výrobky plné luxusu. Hovoríme o krištáľoch Swarovski. Svoj veľký význam (hodnotu) ukazujú prostredníctvom závesných lustrov Fyra a Glissando.

kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX

Kelly – hra svetla s tieňom

Pôvab svietidla Kelly tvoria dokonalé laserové rezy dekoračných otvorov. Nachádzajú sa po obvode tienidla a v tme vytvárajú unikátnu hru svetla s tieňom. Navrhol ho taliansky dizajnér A.Tosetto, pre výrobcu Studio Italia Design.

sukromny byt Kosice svietidla BELLATRIX

Aké svietidlá použiť do výrazných interiérov?

Návrh osvetlenia v byte je tvorivou súčasťou našej práce. Počas celého projektu berieme do úvahy rozpočet zákazníka, funkčnosť, či kvalitu svietidiel a samozrejme štýl, v akom je interiér zariadený. Výnimkou nebol ani byt v Košiciach, ktorého ukážky Vám ponúkame.

light and building 2018 BELLATRIX svietidla

Light and Building 2018

Pozývame Vás na výstavu Light and Building, do prezentačných priestorov našich partnerov, ktorí si pre Vás pripravili bohatý program plný najnovších trendov v osvetlení, či už v dekoračnom alebo technickom. Nechajme sa prekvapiť….

kostol kalvaria kosice BELLATRIX

Osvetlili sme najväčší kalvársky kostol na Slovensku!

Kostol Panny Márie Sedembolestnej na Kalvárii v Košiciach, patrí medzi barokové stavby, postavené na prelome 18./19. stor. Nachádza sa na kopci za dnešným amfiteátrom, a určite patrí k jednej z dominánt mesta Košice.