Môj výber produktov

Blog

Toto leto bude horúce – MASIERO news

1. júl 2020

 MASIERO a horúce letné novinky

Horo je nová pozoruhodná kolekcia svietidiel od Masiera a vychádza z vintage štýlu. Je to kolekcia osvetlenia, ktorá obsahuje sklenené disky a brúsenú mosadz. Designer: Pierre Gonalons Studio

Vegas je očarujúca kolekcia v nadčasovom dizajne. Svietidlá sú obrazom luxusu, inšpirované odvážnymi štýlmi a očarujúcou energiou Las Vegas. Táto kolekcia svetiel spája dva materiály, ktoré sú pre spoločnosť MASIERO kľúčové: sklo a kov. Design: Marc Sadler Studio

HORO

Slnko je prastarým a trvalým zdrojom inšpirácie. Pri návrhu sa Horo stal východiskovým bodom zobrazenia Slnka ako kruhu a súvisiacich ikon. Hlavným difúzorom je sendvičová konštrukcia, ktorá obsahuje dva kruhy prizmatického skla spojené vonkajším mosadzným kovovým rámom. Vo vnútri rámu je umiestnený LED pás a svieti medzi dve vrstvy skla. Priemer každého  je 30 cm. Na zvýšenie osvetlenia je Horo vybavené aj druhým svetelným zdrojom. To je v menšom mosadznom kruhu orientovaným kolmom na hlavný tvar.

Celkový dizajn je elegantný a moderný, zatiaľ čo povrchová úprava pôsobí viac vintage. Napriek veľmi štíhlemu profilu má Horo pôsobí trojrozmerne. Zdvojené svetelné zdroje kolekcie Horo mu dodávajú jedinečný vzhľad – rozptýlenú svetlo aj mäkké smerované svetlo.

 

Masiero ako ho už poznáme, pracuje so sklom a kovom. Rad priehľadných sklenených pásov je dokonale umiestnený a pripevnený okolo kovovej konštrukcie. Vytvorenie neviditeľných viečok a proces lepenia ultrafialovým žiarením umožňuje, aby sa prúžky držali na svojom mieste bez potreby vŕtania skla alebo použitia viditeľných skrutiek. Kovová konštrukcia je dokonale pozlátená – ako obraz luxusu. Samozrejmosťou je možnosť aj iných farebných prevedení kovovej konštrukcie. Samotné svietenie je zabezpečené súčasnou technológiou, teda LED pásmi.

Stiahnite si nové katalógy MASIERO 2020