Blog

Svietidlá DE MAJO na našej web stránke

Pripravili sme pre Vás kompletnú databázu svietidiel DE MAJO

Produkty sú rozdelené podľa katalógov IL DESIGN (dizajnové svietidlá) a LA TRADIZIONE (tradičné svietidlá). Jednoducho a prehľadne si môžete prezrieť aktuálnu ponuku svietidiel, zistiť farebné kombinácie ako aj technické dáta. Databázu ešte postupne dopĺňame o kvalitné fotografie. Stačí si už len vybrať.

inspiracia prirodou svietidla BELLATRIX

Svietidlá inšpirované prírodou

V týchto dňoch vychádza nové číslo časopisu TRENDY BÝVANIE, v ktorom si môžete prečítať aj článok o LED svietidlách inšpirovaných prírodou.

Jemné línie a tvary doplnené prírodnými materiálmi dotvárajú atmosféru obývaného priestoru.

lightshine svietidla BELLATRIX

Lamp Lightshine

 

Lightshine je LED závesné svietidlo určené pre kancelárie, moderné priestory a miesta kde ste doteraz používali žiarivkové kancelárske svietidlá. Profesionálny a modulárny produkt je extrémne flexibilný, s nízkou spotrebou. Zaručuje korektné osvetlenie a zároveň vyniká dizajnom.

DIZAJN

Jednoduchý a podstatný dizajn, nízka výška a kompaktné telo. Svietidlo Lightshine môže byť inštalované samostatne, alebo v línii, priečne alebo po dĺžke, teda je ho možné prispôsobiť nad každý pracovný priestor.

VÝKON
Svietidlo, vďaka výberu z viacerých optík je dostupné vo verzii hlavného osvetlenia (nízky kontrast) alebo vo verzii ako iluminačné akcentové osvetlenie (vysoký kontrast

UGR<19. Obidve verzie majú vyžarovanie svetla smerom hore aj dole (iné percentuálne rozloženie, viď. obrázok).

Nepriame osvetlenie zabezpečujú LED svetelné zdroje rozložené po celej dĺžke svietidla. Odrazom od stropu sa vytvára jemné a rozptýlené osvetlenie, ktoré zaručuje svetelný komfort.

 

Katalóg svietidla Lightshine