Môj výber produktov

Blog

Nechajte vyniknúť krásu vašej záhrady vďaka stĺpikovému osvetleniu

13. november 2018

Hľadáte osvetlenie, ktoré by vašu záhradu vytiahlo z tmy? Stĺpikové svietidlá sú skvelou voľbou k príjazdovej ceste, záhradným posedeniam a chodníčkom, ale aj v prípade osvetlenia kvetinového záhonu. Vybrali sme pre vás 3 atraktívne alternatívy, od výrobcu AiLati, ktoré spĺňajú všetky požiadavky kvalitného záhradného osvetlenia. Každé je dodávané s LED svetelným zdrojom a teplou farbou svetla 3000K.

Hliníkové stĺpiky Tack sú vysoké 70cm, majú 12cm priemer difúzora a vyrábajú sa v tmavosivej, či oceľovej farbe. LED zdroj s výkonom 7W, 400lm, je ukrytý v polykarbonatovom obale. Vďaka nenáročnej konštrukcii sú skvelou voľbou osvetlenia príjazdovej cesty.

tack ai lati svietidla BELLATRIX

tack ai lati svietidla BELLATRIX

Stojanové osvetlenie do záhrady Home, v tvare hranola, má výšku 50cm. Konštrukcia je tak ako pri stĺpikoch Tack vyrobená z hliníka, no po stranách má sklenené výplne. 15W LED zdroj so svetelným tokom 858lm a CRI>80. Tieto lampy sú veľmi dobrou voľbou pri osvetlení záhradných záhonov, či chodníkov.

home ai lati svietidla BELLATRIX

home ai lati svietidla BELLATRIX

Najatraktívnejšia zo skupiny záhradných stĺpikových svietidiel je kolekcia Astuccio. Je na vás, či si zvolíte obojstrannú alebo jednostrannú verziu. Smer svetelného toku si v každom prípade viete prispôsobiť podľa seba: nahor a nadol, do strán alebo diagonálne. Svietidlá Astruccio sú elegantné a svojím zovňajškom nedodajú záhradám len svetlo, ale aj umeleckú hodnotu.

astuccio ai lati svietidla BELLATRIX

astuccio ai lati svietidla BELLATRIX

Príďte sa poradiť s našimi odborníkmi, ktorí vám ukážu aj ďalšie možnosti nástenných, či stropných svietidiel do vašej záhrady. Tešíme sa na vás.