Môj výber produktov

Blog

iGuzzini platea pro svietidla BELLATRIX

Elegancia a čistý dizajn LED

3. október 2018

Všestrannosť a optická inovácia. Elegantný a čistý dizajn. To je nové svietidlo PLATEA PRO firmy iGuzzini z dielne dizajnéra Jean Michael Wilmotte.

Tento architektonický a pouličný LED reflektor ponúka široké možnosti v distribúcii svetelného lúča. Kompaktné rozmery svietidla zabezpečuje starostlivo vyvinutá optika, ktorá maximalizuje jednotnosť, ostrosť svetelného lúča a vizuálny komfort pri dosiahnutí výbornej úrovne osvetlenia.

iGuzzini platea pro svietidla BELLATRIX

Vďaka širokému príslušenstvu k svietidlu sa otvára aj široké využitie tohto svietidla. Tento reflektor je možné využiť nielen pri architektonickom osvetlení, osvetlení fasád budov, ale aj pre osvetlenie ciest, parkov, námestí, parkovacích plôch, teda naozaj pre rôzne účely. Veľký výber optík pre rôznu distribúciu svetla a široké príslušenstvo umožňuje použiť svietidlo PLATEA PRO naozaj v každom priestore, nielen v exteriérových podmienkach vďaka vysokej odolnosti IK08 a vysokému krytiu IP66, ale aj v interiéroch, kde je podmienkou hlavne čistý dizajn a kompaktnosť.

iGuzzini platea pro svietidla BELLATRIX

Elegantnosť tomuto svietidlu dodáva aj jeho materiálové prevedenie. Hliníkové teleso svietidla lakované v iGuzzini sivej farbe je skombinované s celoskleneným čiernym sklom alebo čierne lakovanou kovovou časťou.

iGuzzini platea pro svietidla BELLATRIX

Možnosť použitia tohto svietidla podčiarkuje aj široký výber samotných LED zdrojov. Je možné zvoliť rôzne farebné spektrum LED čipov, a to 3000K resp 4000K, alebo využiť možnosť nastavenia rôznej farby vychádzajúceho svetla vďaka RGBW led zdrojom. Dnes je už samozrejmosťou možnosť zvoliť si svietidlo TUNABLE WHITE, čo je možnosť nastavenia farebnosti bieleho svetla v rozsahu 3000K – 5700K.

iGuzzini platea pro svietidla BELLATRIX

iGuzzini platea pro svietidla BELLATRIX

Elegantnosť tohto svietidla v prevedení RGBW bola využitá pri osvetlení dizajnových vetrolamov v priestoroch exteriéru bratislavského komplexu Riverpark. Fotky a bližšie informácie o tejto realizácii nájdete v nasledujúcom článku.