Môj výber produktov

Blog

iGuzzini WaterApp svietidla BELLATRIX

Svietidlá určené pre vodné inštalácie

11. jún 2018

Posledná téma pred letnými prázdninami sa týka svietidiel, ktoré používame pri osvetlení fontán, bazénov, či iných vodných plôch. Séria vodných svietidiel iGuzzini je nazvaná WaterApp a delí sa na dve časti. Prvou skupinou sú svietidlá zapustené do stien a druhou sú reflektory, ktorých smer vyžarovania je nastaviteľný.

iGuzzini WaterApp svietidla BELLATRIX

Výrobca iGuzzini sa prioritne zameriava na spoľahlivosť a kvalitu. Osvetlenie priamo vystavené vode, či jej prúdu, musí mať vysoké tesniace vlastnosti a byť schopné odolať vysokému tlaku.iGuzzini WaterApp svietidla BELLATRIX

Produkty WaterAPP sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, rovnako ako všetky ich skrutky. Celá konštrukcia je dokonca prispôsobená prostrediu s vysokou salinitou. Tienidlo je vďaka 5mm hrúbke tvrdeného skla odolné voči nárazom a vysokému prúdu vody. Vodotesnosť zaisťuje silikónový vodotesný pásik, umiestnený medzi konštrukciou a krycím sklom. Produkty WaterAPP majú maximálny stupeň krytia= IP68 a IK08.

iGuzzini WaterApp svietidla BELLATRIX

iGuzzini WaterApp svietidla BELLATRIX

iGuzzini WaterApp svietidla BELLATRIX

Kolekciu vodných svietidiel WaterAPP ponúkame v troch rôznych verziách. LED svetelný zdroj so studenou farbou svetla v hodnote 6500K, 4000K a v prevedení RGB, pre farebný efekt. Index podania farieb je CRI 70. Pri oboch typoch svietidiel sú na výber dve možnosti vyžarovacích uhlov: medium = 22-24° a flood = 28-36°. Zásluhou otáčavej hlavice, ktorá sa dá flexibilne nakláňať, je možné prispôsobiť smer vyžarovaného svetla, podľa konkrétnych požiadaviek.

iGuzzini WaterApp svietidla BELLATRIX

Firma iGuzzini vyrába svietidlá na základe svojich dlhoročných skúseností, ktoré stále obohacujú o najnovšie technológie. Ich sortiment produktov WaterAPP dáva vode príležitosť, aby v tme ukázala svoje čaro.