Môj výber produktov

Blog

light and building svietidla BELLATRIX

Rýchly prehľad noviniek z Light&Building

2. máj 2018

Prinášame Vám to najzaujímavejšie z marcovej výstavy Light and Building 2018. Významní výrobcovia predviedli aj tento rok svoje kvality, ktoré zakomponovali do inovatívnych noviniek. Pozrite sa sami.

iGuzzini

Laser Blade XS pendant: Obľúbenú sériu Laser Blade XS tento rok doplnila závesná verzia. Je to jedno z mála visiacich svietidiel firmy iGuzzini. Je veľmi vhodné ako osvetlenie nad barový pult či stôl. Svoj význam ukazuje prostredníctvom jednoduchých línii.

Laser Blade XS pendantLaser Blade XS pendant

Walky: Nástenné svietidlo Walky bolo na výstave Light and Building 2018 ocenené odbornou porotou. Tá ho označila ako výrobok charakterizovaný inovatívnym dizajnom a vysokou energetickou účinnosťou, vďaka čomu nájde v budúcnosti veľké uplatnenie na svetelnom trhu.

iGuzzini walky svietidla BELLATRIXiGuzzini walky svietidla BELLATRIX

Masiero

Honicé: Luster Honicé je vyrobený z kameňa ónyx, ktorý je považovaný za dodávateľa sily a šťastia. V svojom zlatom prevedení predstavuje eleganciu a honosnosť. Viaceré veľkosti závesnej verzie dopĺňa väčšie a menšie nástenné svietidlo.

Masiero HoniceMasiero Honice

Nappe: Vábivá séria závesného osvetlenia Nappe v tlmených svetlých farbách. Pozrite si mimoriadne dizajnové kúsky, ktorých veľkosti a farby môžete navzájom akokoľvek kombinovať.

Masiero NappeMasiero Nappe

Moltoluce

Charm: Vytvorte si individuálny dizajn podľa vlastnej predstavy. Systém hliníkových polkruhov svietidla Charm ponúka široké možnosti pre Vašu kreativitu. Zhotovujte dlhé, či krátke vlny, kruhy, či neúplné kruhy.

Moltoluce Charm svietidla BELLATRIXMoltoluce Charm svietidla BELLATRIXMoltoluce Charm svietidla BELLATRIXMoltoluce Charm svietidla BELLATRIX

Apollo: Séria stojanového, stropného a závesného osvetlenia Apollo, je lákavá svojim celkovým vzhľadom. Biely opálový difúzor je zdobený látkou troch farieb: antracitová, červená a béžová.

Moltoluce Apollo svietidla BELLATRIXMoltoluce Apollo svietidla BELLATRIXMoltoluce Apollo svietidla BELLATRIX

AiLati
AiLati prichádza tento rok na trh s novinkami v podobe stojanových svietidiel do exteriéru.

Stripe: Atraktívny vonkajší dizajn svietidla Stripe, ponúkame v matnom bielom prevedení s hliníkovou konštrukciou a polykarbonátovým difúzorom.

Ailati Stripe svietidla BELLATRIXAilati Stripe svietidla BELLATRIXAilati Stripe svietidla BELLATRIX

Stola: Stojanová lampa Stola je vďaka vysokému IP54 veľmi vhodná aj na osvetlenie okolia vodnej plochy, či bazéna. Dostupná je matnom bielom alebo sivom prevedení.

Ailati Stola svietidla BELLATRIXAilati Stola svietidla BELLATRIXAilati Stola svietidla BELLATRIXAilati Stola svietidla BELLATRIXAilati Stola svietidla BELLATRIXAilati Stola svietidla BELLATRIX

Girasole: Stĺpikové osvetlenie do záhrady Girasole Vás upäta nastaviteľnou hlavicou. Je možné natáčať ju v uhle 180°. Tmavosivá farba hliníkovej konštrukcie odolá vonkajším vplyvom.

Ailati Girasole svietidla BELLATRIX