Môj výber produktov

Blog

iGuzzini walky svietidla BELLATRIX

Atraktívnosť exteriérového svietidla Walky

2. máj 2018

Novinka na trhu! Predstavujeme nástenné svietidlo Walky. Firma iGuzzini za jeho dizajn získala ocenenie Design Plus, Light and Building Award 2018. Sériu osvetlenia Walky, vytvorili dizajnéri v okrúhlom, štvorcovom a obdĺžnikovom tvare. Jednotlivé veľkosti boli predstavené na výstave Light and Building 2018, v nemeckom Frankfurte.

iGuzzini walky svietidla BELLATRIXRodina svietidiel Walky sa vyznačuje dokonalou horizontálnou distribúciou svetla. Navrhnuté sú s použitím LED svetelného zdroja, ktorého výkon sa hýbe v rozmedzí od 1,5W do 12W. Typická je teplá farba svetla 2700K/3000K, CRI 80, zabezpečujúca vysoký vizuálny komfort pre oči ľudí v okolí.

Kvalitné exteriérové svietidlá musia byť prispôsobené vonkajším vplyvom, či už prírodným alebo ľudským. Stupeň ochrany pred prachom a vlhkosťou dosahuje hodnotu IP 66. Svietidlo je teda prachotesné a odolné voči silnému prúdu vody. Okrem toho vydrží v teplotách od -30 do +50°C. Ochranné sklo je vyrobené z tvrdeného sodno-vápenatého materiálu. Vďaka tomu sa k svetelnému zdroju nedostanú ani miniatúrne časti pevných teliesok, či kvapaliny.

Konštrukciu celého svietidla Walky tvorí hliníková zliatina. Povrch je upravený práškovou farbou v troch farebných prevedeniach. Klasická sivá a biela je doplnená o atraktívny tmavohnedý odtieň. Stojí za to, pozrieť si ho naživo.

iGuzzini walky svietidla BELLATRIXVšetky potrebné káble, sú uložené v zadnom priestore. Ten je uzamknutý na kľúč, aby zabránil prístupu nekompetentným osobám. K zabezpečeniu svietidla prispieva aj neviditeľnosť skrutiek.

iGuzzini walky svietidla BELLATRIXiGuzzini walky svietidla BELLATRIX

Vďaka DALI protokolu, dokážete regulovať stmievanie podľa vlastnej potreby. Zapustené svietidlá Walky sa využívajú pri realizácii exteriérového osvetlenia. Či už ide o terasy, záhrady, schodiská alebo chodníky, vďaka kvalitnému talianskemu osvetleniu iGuzzini, budete s výsledkom zaručene spokojní.