Môj výber produktov

Blog

kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX

Kelly – hra svetla s tieňom

11. apríl 2018

Pôvab svietidla Kelly tvoria dokonalé laserové rezy dekoračných otvorov. Nachádzajú sa po obvode tienidla a v tme vytvárajú unikátnu hru svetla s tieňom. Navrhol ho taliansky dizajnér A.Tosetto, pre výrobcu Studio Italia Design.

Každé dizajnové svietidlo Kelly je vyrobené z kovového vonkajšieho tienidla v troch rôznych farbách. Biele, bronzové alebo čierne prevedenie je spojené s vnútorným skleneným tienidlom, ukrývajúcim svetelný zdroj.

Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX

Sortiment svietidiel Kelly je veľmi široký. Tvoria ho nástenné, stojanové verzie a tri série závesného osvetlenia: Dome, Sphere a Cluster. Séria Dome je tvorená z konštrukcie v tvare veľkej pologule, zatiaľ čo séria Sphere má tvar sploštenej gule.

Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX

V oboch prípadoch máte na výber z troch rôznych veľkostí. Či si zvolíte klasický alebo LED svetelný zdroj je na Vás. Podľa konkrétneho priestoru Vám radi poradíme, ktorá voľba bude najefektívnejšia. Séria Sphere zahŕňa aj stojanové svietidlá. Ich tvar je klasická guľa s rozmermi 18cm, 40cm a 80cm. Posledným typom je nástenné svietidlo Kelly Wall. Vyrába sa iba v jednej veľkosti s LED svetelným zdrojom.

Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX

Pre mnohých je veľkým lákadlom vyskladať si zo série Kelly Cluster, vlastný dizajn závesného svietidla. To umožňuje základňa okrúhleho alebo hranatého tvaru, s ľubovoľným množstvom otvorov pre jednotlivé závesy. Ich spustenie do variabilných výšok sa reguluje pomocou stropných priesvitných úchytov.

Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIXKelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX Kelly Studio italia Design svietidla BELLATRIX