Môj výber produktov

Blog

swarovski svietidla BELLATRIX

Inšpirácia nájdená na prekvapivom mieste

11. apríl 2018

Sú priezračné, bezfarebné, veľmi tvrdé a žiarivé. Následne sa brúsia a vyrábajú sa z nich unikátne výrobky plné luxusu. Hovoríme o krištáľoch Swarovski. Svoj veľký význam (hodnotu) ukazujú prostredníctvom závesných lustrov Fyra a Glissando.

Fyra

Očarujúci interiérový luster Fyra. To je najvýstižnejší opis prvej novinky z diela výrobcu Swarovski. Fyra je séria svietidiel, ktorých atraktívnosť najlepšie vynikne v jednoduchých priestoroch s nevýraznými farbami.

Svietidlo tvaru kocky má ručne vyrábaný kovový rám bez výplne. Na výber máte medzi bielo-strieborným a čierno-zlatým farebným prevedením. Vo vnútri kocky sa nachádzajú veľké krištále Swarovski. Tie zachytávajú svetlo z každého uhla a následne ho odrážajú do celého priestoru. Krištále sú zhora osvetlené LED svetelným zdrojom, voliteľnej farby svetla 3000K/4000K. Odraz svetla, vyvoláva pocit priestoru žiariaceho dúhovými farbami.

Séria luxusných lustrov Fyra je zložená z nástenných a závesných svietidiel. Zvoľte si jednu kocku do menšieho interiéru alebo variantu troch vedľa seba uložených kociek, pre osvetlenie väčších priestorov.

Dajte svojmu domovu oslnivý nádych použitím osvetlenia Fyra, SWAROVSKI.

swarovski fyra svietidla BELLATRIX swarovski fyra svietidla BELLATRIX

Glissando

Swarovski prichádza na trh aj s druhou krištáľovou novinkou, svietidlom Glissando. V taliančine sa tento výraz spája s hudobnými notami. Tvar svietidla je inšpirovaný spájaním vysokých a nízkych tónov, ktoré sú zapísané v hudobnej stupnici. Melódia tónov je znázornená krištáľovými hranolmi. Tie sú uložené na sebe, klesajú z jedného na druhý a vytvárajú dojem iskrivého svetla. Svetelný tok z LED zdroja odráža naokolo pásy svetla, s nádychom rôznych farieb. Farba svetla je studená biela, 4000K.

Vyberte si z kolekcie Glissando závesné, nástenné alebo stropné svietidlo. Všetky sú dostupné vo viacerých rozmeroch.

swarovski glyssando svietidla BELLATRIX swarovski glyssando svietidla BELLATRIX

Názov Swarovski je v dnešnej dobe synonymom krásy, kvality a dokonalosti. Ich tvorba vnáša luxusný nádych do všetkých výrobkov, či už ide o šperky, doplnky alebo osvetlenie. Lustre Fyra a Glissando to na prvý pohľad potvrdzujú.

Bližšie informácie o týchto lustroch: GLISSANDO , FYRA