Môj výber produktov

Blog

sukromny byt Kosice svietidla BELLATRIX

Aké svietidlá použiť do výrazných interiérov?

11. apríl 2018

Návrh osvetlenia v byte je tvorivou súčasťou našej práce. Počas celého projektu berieme do úvahy rozpočet zákazníka, funkčnosť, či kvalitu svietidiel a samozrejme štýl, v akom je interiér zariadený. Výnimkou nebol ani byt v Košiciach, ktorého ukážky Vám ponúkame.

sukromny byt KE svietidla BELLATRIXsukromny byt KE svietidla BELLATRIX

Pri osvetlení bytov/domov, používame svietidlá s teplou farbou svetla, 2700-3000K. Vo Vašom byte trávite čas po práci, kedy si telo potrebuje oddýchnuť. Pri teplej farbe svetla necítite rýchlo únavu a nebolia Vás z nej oči. Práve naopak, celý priestor pôsobí príjemne a útulne.

Tento interiér je zariadený v modernom štýle, s výraznými farebnými prvkami. Svietidlá sme preto volili v nevýrazných odtieňoch, prevažne svetlej farby.

sukromny byt KE svietidla BELLATRIX sukromny byt KE svietidla BELLATRIX sukromny byt KE svietidla BELLATRIXsukromny byt KE svietidla BELLATRIX

Vstupnú predsieň s kuchyňou osvetľuje stropné svietidlo Bugia, od výrobcu Studio Italia Design. Obsahuje LED svetelný zdroj s výkonom 17W, resp. 3x17W. Jednoduchý luster firmy Masiero dopĺňa v obývačke stojanová lampa Ginger, ktoré spolu štýlovo ladia. Schodisko je osvetlené nastaviteľným LED svietidlom Gova, vyrobeným z kovu.

sukromny byt KE svietidla BELLATRIX

Na poschodí v kúpeľni, nachádzame britský dizajn ukrytý v nástenných svietidlách Artemis, Astro.

sukromny byt KE svietidla BELLATRIXsukromny byt KE svietidla BELLATRIX sukromny byt KE svietidla BELLATRIX

V tomto projekte sme použili stolné a stojanové svietidlá série Show, Zafferano. Vyrobené sú z bieleho látkového tienidla, pochrómovanej konštrukcie a sklenenej farebnej dekorácie. Celkový dizajn robí z tejto lampy atraktívny kúsok. V spálni natrafíte na dve nástenné svietidlá, Tolomeo. Ich ramená sú nastaviteľné, tak ako aj tienidlo. Vďaka vysokej flexibilite, si viete pri večernom čítaní nastaviť smer svetla, podľa potreby.

Pozrite si aj ďalšie realizované osvetlenia súkromných priestorov v našich realizáciách. Pokiaľ sa Vám niektoré svietidlo zapáči, dajte nám vedieť a pripravíme cenovú ponuku aj pre Vás!