Môj výber produktov

Blog

flashwood masiero BELLATRIX

Objavte tajomstvo tvarov a materiálov

31. január 2018

Tak ako sa časom mení móda, menia sa aj trendy v oblasti architektúry a dizajnu. Jeden čas sú „in“ honosné lustre s látkovými tienidlami a krištáľmi, inokedy „letí“ štýl jednoduchých línii a tlmených farieb. Mnohokrát závisia trendy od technologického vývoja a ekologického vplyvu. Dnes je medzi ľuďmi veľký dopyt po bytových doplnkoch z prírodných materiálov, čo neobišlo ani svetelných dizajnérov.

Drevo

Drevené svietidlá zastupuje svietidlo Flashwood, vyrábané spoločnosťou MASIERO. Zákazníkov upúta na prvý pohľad svojím atypickým vzhľadom. Z prostriedku vychádza 12 lúčov, ktoré sú vyrobené z masívneho, dubového dreva. Je na vás, či si vyberiete svetlé alebo tmavé prevedenie, zakončené borosilikátovým difúzorom v špicatom tvare. Tento taliansky výrobok vieme dodať v závesnej alebo stojanovej verzii. Závesný variant si viete zvoliť podľa vášho interiéru vo väčšom alebo menšom rozmere.

flashwood masiero BELLATRIX svietidla

flashwood masiero BELLATRIX svietidla

flashwood masiero BELLATRIX svietidla

Toto moderné svietidlo je vybavené najmodernejším LED svetelným zdrojom. Teplá farba svetla, 3000K, je vhodná do obytných priestorov. Predmety a osoby vyzerajú prirodzene a priestory útulne. CRI>80 zabezpečuje vysokú kvalitu osvetlenia. Tieto parametre zabezpečujú svietidlu nízke prevádzkové náklady.

 

Krištáľ

Škandinávsky štýl sa stal inšpiráciou firmy Swarovski, pri výrobe krištáľového svietidla Sevetti. Kovová konštrukcia svietidla má podobu nórskych fjordov umiestnených v obdĺžnikovom tvare. Zamrznutý nádych dotvárajú reťaze krištáľov lemujúce časti ľadovca. Reťaze visiace smerom nadol, sú zakončené väčšími príveskami, ktoré v nástennom aj závesnom prevedení pôsobia ako padajúce kvapky zastavené v čase. Elegantná kombinácia čiernej konštrukcie a čírych doplnkov, pôsobí v interiéroch luxusne a moderne.

sevetti swarovski BELLATRIX svietidla

sevetti swarovski BELLATRIX svietidla

sevetti swarovski BELLATRIX svietidla

Swarovského svietidlo Sevetti je možné objednať v niekoľkých rozmeroch ako nástenné svietidlo, alebo závesný luster. Dodávaný je s LED svetelným zdrojom v teplej alebo studenej farbe svetla.

 

Ručne fúkané sklo

Kuk – už len kreativita názvu láka „nakuknúť“, akú zaujímavosť priniesla na trh talianska spoločnosť LEUCOS. Dizajn skleneného svietidla, ktoré sa dá použiť ako nástenné alebo stropné, pritiahne oko každého milovníka pravidelných tvarov.  Ručne fúkané sklo spracované špeciálnou benátskou technikou do tvaru našej najväčšej hviezdy, slnka, vynikne v každom mieste vášho príbytku, či kancelárie.

kuk leucos BELLATRIX svietidla

kuk leucos BELLATRIX svietidla

kuk leucos BELLATRIX svietidla

Toto je len malá ukážka materiálov, z ktorých si u nás môžete vybrať svietidlá v rôznych tvaroch aj veľkostiach. Radi Vám pripravíme návrh kvalitného a dizajnového osvetlenia.