Môj výber produktov

Blog

Sound Masiero svietidla BELLATRIX

Dokonalý zvuk duše svietidla Sound

6. december 2017

„Ak zostanete ticho, budete počuť zvuk jeho duše“. Skúste sa na chvíľku zastaviť a zamyslieť nad významom tohto krásneho výroku, evokujúceho vec spojenú s umením.
Umenie je v tomto prípade ukryté vo svietidle SOUND, ktoré sme pre Vás vybrali ako zvláštnosť jesene 2017. Pred tým ako vám odhalíme zmyselnosť tohto diela, povedzme si niečo o jeho výrobcovi.

Sound Masiero bellatrix svietidla

Firma MASIERO bola založená v 80.rokoch, v Taliansku. Od začiatku svojej produkcie prešla niekoľkými fázami, počas ktorých dostala označenie „remeselníci svetla“. V kolekcii Dimore na Vás čakajú dizajnové unikáty zhotovené z netradičných materiálov ako sú drevo, hodváb, látka, sklo, či rôzne zlaté a chrómové konštrukcie.

Sound Masiero bellatrix svietidla

Naproti tomu, katalóg Atelier je plný sérií s detailne prepracovanými klasickými svietidlami. Niektoré z nich sú dekorované Swarovského krištáľom, iné sú vyrobené z rustikálneho skla. Vlastnosti, ktorými sa kolekcie líšia, zapríčiňujú úspešné uplatnenie na rôznych trhoch. Na návrhu produktov Masiero spolupracuje s významnými talianskymi architektmi a dizajnérmi. Rodinu svietidiel, ktorú Vám predstavujeme v tomto článku navrhol taliansky dizajnér Giovanni Battista Gianola.

Sound Masiero bellatrix svietidla

Sound je dizajnové svietidlo zaradené v kolekcií Dimore. Okrem osvetlenia interiéru, tieto produkty spĺňajú aj funkciu zapôsobiť na Vaše zmysly. Zaoblené krivky, pravidelných tvarov pohladia Váš zrak. Pri osvetlení veľkej miestnosti siahnite po viacerých kusoch z rodiny Sound. V ponuke je závesná, stropná, nástenná, či stojanová verzia v dvoch farebných prevedeniach. Kovová konštrukcia so skleneným difúzorom je na výber v zlatej alebo medenej farbe.

Sound Masiero bellatrix svietidla

Rozmery sa pohybujú v rozmedzí 300-1900mm na šírku a až do 2250mm na výšku.  Pri najväčšom type svietidla SOUND je použitých 6ks žiaroviek s päticou G9 a maximálnym príkonom 40W.

Sound Masiero bellatrix svietidla

Keď využijete Sound ako svietidlo do obývačky, večer Vám za zvuku klasickej hudby vytvorí atmosféru starších čias. Tak čo? Počujete zvuk duše svietidla Sound aj vy?

 

Viac technických informácií o svietidle Sound nájdete v katalógu