Môj výber produktov

Blog

swarovski svietidla BELLATRIX

SWAROVSKI novinky 2017

20. september 2017

Odhalíme pre Vás novinky roku 2017, od prvotriedneho výrobcu krištáľových svietidiel, firmy SWAROVSKI. Potešte svoje zmysly pohľadom na tieto luxusné kúsky a jeden z nich môže skončiť aj vo Vašej obývačke.

Solarius

Svietidlo SOLARIUS je unikátne svojou konštrukciou. Tá sa skladá zo spárovaných vnútorných kruhov s krásnymi zdobenými krištáľmi, zavesenými vo vnútri. Solarius môže byť zavesený v rôznych výškach, podľa klientovho želania. Pôsobenie gravitácie na svietidlo vytvára jedinečný dizajn, ktorý sa dá použiť v rôznych interiéroch.

swarovski solarius svietidla bellatrix

swarovski solarius svietidla bellatrix

Selene

Svietidlo SELENE je inšpirované neustále sa meniacimi tvarmi oblakov na oblohe. Jednotlivé časti sa navzájom prepletajú a v spojení s nastaviteľnou výškou, vytvárajú neobmedzené množstvo dizajnových kombinácii v interiéroch. Lesk hranolov odráža svetlo do nekonečného rozsahu vzorov, ktoré sú zároveň odvážne, dramatické aj brilantné.

swarovski selene svietidla bellatrix

swarovski selene svietidla bellatrix

swarovski selene svietidla bellatrix

Trimini

Pôvabný a elegantný trojuholníkový tvar svietidla TRIMINI, obsahuje hladké krištále so živím leskom. Jednoduchý dizajn a viacero kusov svietidiel použitých ako centrum miestnosti zaplavia miestnosť trblietavým svetlom. Jednoduchý dizajn umožňuje tvorbu ohniska svietidiel, zostavený z viacerých kusov, z ktorého bude trblietavé svetlo zaplavovať celú miestnosť.

swarovski trimini svietidla bellatrix

swarovski trimini svietidla bellatrix

 

Celý prehľad nových svietidiel SWAROVSKI na rok 2017 nájdete v katalógu