Môj výber produktov

Blog

laser blade xs winner award BELLATRIX

Laser Blade XS – interiérové svietidlo roka

28. jún 2017

Najnovší prírastok výrobcu iGuzzini je svietidlo Laser Blade XS, ktoré získalo ocenenie Lighting Design Awards v kategórií Interiérové svietidlo roka.

Svietidlo Laser Blade XS vyniká ešte menšími rozmermi v porovnaní s ostatnými produktami, ktoré patria do rodiny LaserBlade. S miniaturizáciou elektronických a optických komponentov dosahuje šírku len 28mm, takže je obzvlášť vhodný pre aplikáciu v maloobchode a ubytovacích zariadeniach. Neviditeľnosť svetelného zdroja, extrémne vizuálne pohodlie vďaka zapusteným LED chipom, a taktiež široká škála tvarov, to sú jeho popredné črty . Produkt ponúka vysoko kontrastné svetlo vďaka širokému spektru dostupných optík (24°, 36°, 55°) a wall washer. Navyše špeciálny dizajn optického systému vytvára perfektné homogénne a kruhové svetelné rozloženie, bez tieňov.

laser blade xs BELLATRIX

laser blade xs BELLATRIX

The Blade je hviezda celosvetového turné nazývaného „The Blade Tour“ ktoré začalo v marci v Londýne a pokračovalo v Dusseldorfe, Berlíne, Paríži, Lyone, Sydney, Aucklande a túto šnúru zakončí v Dubaji a New Yorku.

 

Pozrite si kompletný katalóg svietidiel Laser Blade XS online