Môj výber produktov

Blog

leucos svietidla BELLATRIX aella2

LEUCOS dizajn a vkusná elegancia

4. november 2015

Pekne zariadený interiér je základom dobrého pocitu. V našich domovoch, kanceláriách, nákupných centrách je dizajn a vkusná elegancia to čo nám pomáha cítiť sa príjemne. Svietidlá sú tiež jedným z faktorov, ktoré pomáhajú nie iba prakticky, tým že vytvárajú osvetlenie, ale aj dizajnovo vytvárať ucelený interiér, či exteriér.

Toto je hlavný dôvod prečo je dizajn veľmi dôležitá súčasť pri vývoji svietidiel. Nenapodobiteľný a jedinečný je zvlášť taliansky dizajn. Toto pravidlo dlhodobo potvrdzuje výrobca svietidiel LEUCOS.

Svietidlá LEUCOS boli ocenené viacerými prestížnymi cenami za dizajn. Najhorúcejšou novinkou a istým ocenením je informácia, že spoločnosť Minotti, ktorá sa zaoberá výrobou dizajnového nábytku, si vybrala svietidlo Aella LEUCOS do svojej novej rozsiahlej marketingovej kampane.svietidlaBELLATRIX leucos aella

Obr. Dizajnové svietidlo Aella od LEUCOS

 

Svietidlá sú výrazným dizajnovým prvkom. Pekné svietidlo sa často krát stáva viac doplnkom, ktorý pritiahne pozornosť, ako iba niečím čo vytvára svetlo. Pri našej práci sa snažíme klientom ponúkať funkčné riešenia, ktoré zároveň pôsobia elegantne, preto spolupracujeme s výrobcami, ktorý si potrpia na dizajn a kvalitu.

Kompletný prehľad svietidiel LEUCOS dostupných v LED verzii nájdete v aktuálnom katalógu :

LEUCOS LED EUROLUCE 2015 –     online/stiahnuť