Môj výber produktov

Blog

LEUCOS Fairy – svietidlá vyrobené s precíznosťou

7. jún 2016

Je veľmi fascinujúce pozorovať majstra sklára pri jeho práci. Sklo je veľmi krehký , ale zároveň veľmi tvarovateľný materiál. Dekoratívne sklenené svietidlá dotvárajú celkový dizajn a atmosféru interiéru, preto sú stále veľmi vyhľadávané.

Výrobca svietidiel spoločnosť LEUCOS má bohaté skúsenosti s návrhom dizajnu a výrobou sklenených svietidiel. Neodmysliteľnou súčasťou sortimentu je svietidlo FAIRY.

Tienidlá svietidla FAIRY sú vyrábané z transparentného boro-silikátového skla, ktoré je odolnejšie. Tento typ skla sa kvôli svojim vlastnostiam využíva na výrobu tienidiel na svietidlá.

leucos fairy svietidla BELLATRIX1

Svietidlá môžu byť v troch tvarových prevedeniach sklenených tienidiel. Tienidlá guľovitého tvaru sa vyrábajú v dvoch veľkostiach s priemerom 180 a 140mm. Tienidlá valcového tvaru disponujú priemerom 80mm a výškou 330mm.

leucos fairy svietidla BELLATRIX1

Unikátny dizajn svietidiel je dotvorený vnútorným rebrovaním, v ktorom je umiestnení svetelný zdroj. Toto prekrytie lomí svetlo vychádzajúce zo žiarovky neopakovateľným spôsobom.

leucos fairy svietidla BELLATRIX1

Podľa typu stropnej ružice je možné objednať kompozíciu skladajúcu sa z rôznych tvarov a počtu tienidiel  (3,5,10,15,20 a 24ks).

leucos fairy svietidla BELLATRIX1

leucos fairy svietidla BELLATRIX1

 

Kompletný prehľad dizajnových svietidiel LEUCOS nájdete v novom katalógu