Môj výber produktov

Blog

Svietidlo APTA – kvitnúci strom s krištáľom Swarovski

25. august 2016

Radi sa nechávame obklopovať prírodou a často prírodu prenášame aj do našich interiérov. Úplnou novinkou v tejto oblasti sú svietidlá APTA od renovovaného výrobcu svetoznámych kryštálov firmy SWAROVSKI.

Vonkajšia časť svietidiel Apta je vyrobená z kvalitného kovového materiálu, ktorý je dokonale opracovaný a dodáva sa v troch farebných variantách čierna, biela a zlatá.

swarovski apta BELLATRIX img1

Povrch svietidiel je posiaty otvormi rôznych tvarov tak, aby čo najviac pripomínali časti stromov. Otvory sú vyrezávané LASEROM takže sú veľmi presné, aj keď sú menšieho tvaru.

swarovski apta BELLATRIX img1

Do svietidiel sú potom osadené krištáli Swarovski, čo v kombinácii s dokonalým povrchom svietidla vytvára úžasné svietidlo. Keď je svietidlo zažaté, krištáli lámu svetlo zo žiarovky a vytvárajú veľmi peknú hru dúhy okolo seba, zároveň keď je svietidlo vypnuté počas dňa pripomína konáre strom v rozpuku.

Dôraz sa pri dizajne kladie aj na vrchnú stropnú krytku svietidla, ktorá je taktiež vyzdobená krištáľmi. Aj tento detail pomáha dotvárať unikátny detail svietidla.

Svietidlá Swarovski Apta možno rozdeliť podľa spôsobu montáže na:

Závesné

Rozmery – 150×300 mm / 610×150 mm / 360×200 mm / 530×280 mm (priemer x výška)

swarovski apta BELLATRIX img1swarovski apta BELLATRIX img1

Stolné

Rozmery – 360×610 mm (priemer x výška)swarovski apta BELLATRIX img1

Nástenné

Rozmery – 150x370mm / 150x500mm / 360×610 mm (priemer x výška)

swarovski apta BELLATRIX img1

 

Aktuálny katalóg vybraných svietidiel pre rok 2016 od Swarovski nájdete tu