Môj výber produktov

Blog

grill pub domcek kosice svietidla BELLATRIX

Grill Pub „Domček“ – Košice

26. august 2016

Sídliskový „ DOMČEK “ vás obdarí príjemnou atmosférou cez týždeň aj cez víkend

Vízia investora tejto prevádzky bola jasná. Vybudovanie oddychového miesta, miesta relaxu pre pracujúcich, mamičky s deťmi ako a pre celé rodiny. A to všetko uprostred sídliskovej džungle.

Samozrejme – táto oáza je v prevádzke aj po zotmení, preto sa kládlo dôraz aj na príjemné osvetlenie. Samotnému návrhu osvetlenia predchádzalo stretnutie s investorom a architektom, kde bola odprezentovaná vízia.

grill pub domcek kosicegrill pub domcek kosice

Návrh architekta Petra Serfoza bol od začiatku prepracovaný v mnohých detailoch. O to viac sme si dali záležať na správnom výbere svietidiel a správnom osvetlení celého areálu, aby sa vízia pretavila na skutočnosť.

grill pub domcek kosice

A tak sme sa mohli pustiť do práce. Dodaný 3D model sme si importovali do programu Dialux Evo, v ktorom sme spracovali celý svetelnotechnický projekt. Výstupom pre investora boli intenzity osvetlenia zobrazené v nepravých farbách ako aj jednoduché vizualizácie.

grill pub domcek kosicegrill pub domcek kosicegrill pub domcek kosice

Obr. Vizualizácia a výpočet

Výsledkom našej práce je dotvorenie príjemnej atmosféry v celom areáli, spokojnosť investora a v neposlednom rade, množstvo spokojných zákazníkov, relaxujúcich mamičiek, zabávajúcich sa detí a debatiacich dospelákov, napríklad aj pri pohári vychladeného pivečka. Určite sa oplatí prísť si vychutnať podvečernú atmosféru tejto oázy.

grill pub domcek kosicegrill pub domcek kosicegrill pub domcek kosicegrill pub domcek kosicegrill pub domcek kosicegrill pub domcek kosice

 

Viac technických informácií z realizácie Grill Pub „Domček“ tu